Opencart modülleri

Opencart modülleri

Opencart Modülleri

En basit tanımlama ile opencart modülleri işini online ortama taşımak ve e – ticaret faaliyetlerine bulunmak isteyenler için geliştirilmiş özel bir PHP tabanlı ve açık kaynak kodlu bir web sitesi altyapısıdır. Ortalama olarak 6 bin kadar eklenti ile desteklenen ve geliştirilen bu sistem sayesinde e – ticaret platformları son derece hızlı ve pratik bir şekilde kurulumu gerçekleştirilebilir. Hazır modelleri tercih ederek profesyonel bir e – ticaret platformu oluşturmak için opencart paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Temelde her türlü işini online ortama taşımak isteyen kişiler ve firmalar için bu tip internet altyapıları son derece faydalıdır. Bilhassa sisteminin açık kaynak kodlu oluşu sürdürülebilir şekilde geliştirilebilir olmasını sağlamıştır. Kullanıcı dostu opencart tema ve arayüzüne sahip bu unsurlar en hızlı ve etkili web sitelerinin oluşturulmasını sağlar.

Opencart Nedir, Ne İşe Yarar?

Günümüzde bilinen en temel haliyle e – ticaret sitelerinin temel altyapısını oluşturan opencart, PHP yazılım dili ile geliştirilmiş ve MySQL veri tabanı ile açık kaynak kod sistemine sahip bir yazılımdır. E – ticaret sitesi oluşturmak ve işlerini internet ortamına taşımak isteyenlerin mutlaka tercih etmesi gereken verimli bir sistemdir.

Birçok kurumsal yerli ve yabancı e – ticaret firması tarafından tercih edilen bu altyapıların temel özelliği açık kaynak kod sistemi sayesinde sürekli olarak gönüllüler tarafından geliştirilebilir olmasıdır. Opencart modülleri sahip olduğu bu tip temel özellikleri ile online ticari faaliyetlerde son derece önemlidir. 

Opencart Modülleri Avantajları Nelerdir?

Opencart modülleri içinde; fırsat köşesi modülü, sanal pos, alışveriş sepeti, çoklu satıcı, SEO, Xml ürün çekme, Xml export vb. birçok farklı modül yer almaktadır. Bu modülleri ile bir e – ticaret sitesinde olması gereken tüm temel unsurların rahatlıkla eklenmesi mümkündür. Sınırsız sayıda ürün ve üretici ile seçenek eklemelerinin yapılabilir olması da en büyük avantajları arasında yer almaktadır

Açık kaynak kodlu oluşu sayesinde opencart modül geliştirme avantajının dışında:

·         Kurulumu ve kullanıcı arayüzü son derece basittir.

·         Sürdürülebilir bir geliştirme avantajına sahiptir.

·         SSL Sertifikası ile ödeme güvenliği sağlanabilir ve tüm bankaların sanal pos sistemleri kolayca alınabilir.

·         Modüller içinde birçok farklı eklenti ve geliştirilmiş sistem yer alır.

Bunlar ve benzeri daha pek çok farklı avantajdan söz etmek mümkündür.

Opencart Özellikleri Nelerdir?

Opencard özellikleri incelendiğinde ilk sırada rastlanan unsur sisteminin açık kaynak kodlu oluşudur. Öte yandan API desteği ile gereken tüm entegrasyonların yapılması mümkündür. Geliştirilmiş opencart modüllerimizi tercih ederek aynı zamanda çok daha hızlı ve etkili bir kurulum gerçekleştirilmesini sağlamanız mümkündür.Opencart xml modülü ücretsiz versiyonlarının dışında geliştirilmiş en iyi versiyonları ile e – ticaret sitenizin benzerleri arasından ayrılmasını sağlayın. Opencart başlıca özellikleri:

·         Hızlı ve kolay kurulum.

·         PHP ve MySQL veri tabanlı ile açık kaynak kodlu.

·         Sınırsız sayıda ekleme ve geliştirme seçeneği.

·         SSL sertifikası bankaların poslarına erişim.

·         Kullanıcı dostu arayüz vb.

Opencart Kurulum İşlemleri Nasıl Yapılır?

E – ticaret sitenizin çok daha etkin ve hızlı olmasını sağlamak için geliştirilmiş opencart kdv dahil modülü kullanmanız gerekir. Kurulumu basit olmasına rağmen kurulumdan en verimli şekilde yararlanmak için firmamızdan uzman desteği almanız gerekir. Aksi taktirde kurulum işlemleri için istenen sonuçların alınması mümkün olmayacaktır.

Opencart modülleri kurulumunda uzman desteği alarak hızlı ve pratik bir şekilde e – ticaret sitenizin en iyi verimlilikle ve eklenti ile çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kurulum sırasında hazır dosyaların ilgili klasörlere eklenmesi ve yükleme işlemlerinin tamamlanması ile işlem tamamlanabilir.  

Hazır E-Ticaret Paketi

Tüm E-Ticaret Paketlerimiz aynı gün içerisinde kurularak teslim edilir. Kurulumdan hemen sonra Ürün girişleri yapmaya başlayabilirler. Aynı gün içerisinde satışa hazır sitenize ürünlerinizin kategorilerini açabilir, açtığınız kategorilere ürünlerinizi bağlayabilirsiniz. Gayet kullanımı kolay panel ile kısa sürede bir çok yolu kat edebilirsiniz. Paketlerimizin en güzel tarafı ise Arama motorlarına uygun olarak hazırlanmış, seo iç optimizesi yapılarak size teslim edilir. Satışlarınızı artıracak en önemli faktör ise online mağazada SEO’dur. Seosu güçlü olmayan web sitesi tamamen çöplük siteden ibarettir. Opencart alt yapısını bu kadar gelişmiş göremediğiniz panelimizi incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sanal mağaza desteğimizi web sitemiz üzerinde bulunan canlı destek ile sorulanıza cevap alabilirsiniz. Canlı destek ile yeterince destek alamayan müşterilerimize telefon ve uzaktan erişimle daha yakından da hizmet vermekteyiz. SEO eğitimini bizden paket alan müşterilerimize eğitim vermekteyiz.

Sanal mağaza için yıllık ödeme almıyoruz. Sizin hostunuza kurarak sadece yıllık domain ve hosting ücretini kendi firmanıza ödeyebilirsiniz.

Opencart Hosting isteyen müşteriler için, gerekli sunucu optimizesi yapılmış host ile statik ip ve ssl sertifikasını ücretsiz kurmaktayız. Bunun için paket harici ücret almaktayız. Bu hosting paketimizi ürün gamı geniş olan müşterilerimize önermekteyiz. Paketimiz gelişmiş olup ürün gamı geniş olan kullanıcılar opencart ile hız sorunu yaşamamaları için özel opencart hızlandırma çalışması yapmaktayız. 

E-Ticaret Paketimiz, E-ticaret’e başlayanlar için gayet uygun bir pakettir. İçerisinde sanal pos yoktur fakat iyzico sanal pos modülü mevcuttur. Yukarıda da belirttiğimiz tüm özellikleri kurmaktayız. Sektörünüze uygun stratejiler sunarak, sizlere yeni fikirler vermekteyiz. Satış artırma politikalarımız gerek seo, gerekse sosyal medya gibi bir çok alanda kısa süre içerisinde ilerlemenizi sağlıyoruz.

Hazır E-Ticaret Paketi

Yıllar önce ortaya çıkan internet satış siteleri özellikle son zamanlarda hızla yaygınlaştı. Giyim, hazır gıda, temizlik malzemeleri ve benzeri tüm ürünlerin online satışı insanların hayatını da oldukça kolaylaştırdı. İlk başlarda sadece yerel işletmelerin evlere servis yaparak başlatmış oldukları alışveriş şekli internetle birlikte boyut değiştirmeye başladı. Son bir kaç yıl içerisinde bazı sitelerin reklamlarında kullandığı aradığınız her şey burada tarzında sloganları internet satışının geldiği boyutları gözler önüne sermektedir. biowebyazilim.com internet satış sitesi de ticaret hayatına online olarak da devam etmek isteyen firmalar için Hazır E-Ticaret Paketi sunarak işlerini kolaylaştırmaya devam ediyor. Uzaman bir ekip tarafından hazırlanan bu hazır e-ticaret paketleri sayesinde online satış konusunda çok büyük ilerleme kaydedeceksiniz.

Hazır E-Ticaret Sitesi

Opencart 3.0 sürümü olan hazır e-ticaret sitesi tema arayüz tek panelde yönetme, menüler mega menü olarak kullanma, gelişmiş slayt yönetimi gibi birçok tema özelliğine sahip olup gelişmiş seo, iyzico sanal pos ve PayTR sanal pos modülleri yer almaktadır. Ayrıca tema arayüz ve yönetimi Türkçe olup temanın kendisine özgü modül başlıkları dili İngilizcedir.

Kolay ve kullanışlı bir yönetime sahip olan site kurulumu bizim tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Ürünü görmek ve incelemek amacı ile bir demo sürümü de bulunmaktadır. Ayrıca hazır e-ticaret sitesi satın alırken sadece temayı alabilir ya da Hazır E-Ticaret Sitesi arasından birini seçebilirsiniz.

E Ticaret Sitesi Kurma Maliyeti Ne Kadar?

Para kazanmak için artık dijital dünyaya girmeye karar vermişseniz biowebyazilim.com sunmuş olduğu farklı e-ticaret paketleri ile yolunuza ışık tutacaktır. İnternet ticareti ile alakalı bilmediğiniz her şeyi sizler için uygulayacak ve kolaylaştıracak. Hayata geçirmiş olduğu 3 farklı e-ticaret paketleri sayesinde ticaret hayatınıza yepyeni bir boyut kazandırmaya hazır olun.

Üstelik tüm bu paketlerin herhangi bir yıllık ücreti de bulunmamaktadır. Paketleri satın aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey satmak istediğiniz ürünleri ya da sunduğunuz hizmetleri online ticaret sitenize yüklemek olacaktır.

E Ticaret Paketleri Nedir?

E- ticaret son yıllarda hayatımızın tam da ortasında bulunan ticaret yapmanın elektronik yani internet üzerinden yapılan şeklidir. E- ticaret sayesinde alıcılar oturdukları yerden istedikleri ürün ya da hizmeti sipariş verip kapılarına kadar gelme rahatlığını yaşarken; satıcılar da yine aynı rahatlığı kurdukları internet bağlantıları üzerinden gerçekleştirmektedir. E-ticaret paketleri ise e- ticaret yapan kişileri bu süreçte çok rahatlatmaya yarayan paket seçenekleridir.

E- ticaret paketleri ürünlerin üretim, satış, dağıtım sürecini takip etmeyi kolaylaştırırken sonrasında müşteri geri bildirimlerini ve daha birçok farklı şekilde hizmeti sağlayarak satış yapma konusunda kişilere destek olmayı hedeflemektedir. Böylece e- ticaret yapan kişiler ise satışlarını artırarak istedikleri sayıda müşteri potansiyelini ulaşabilmektedir.

İnternetten Satış Yapmak İçin Hazır E-Ticaret Paketi

Yıllar ilerledikçe teknoloji gelişmekte ve önem kazanmaktadır. Yıllar önce internet ortaya çıktığında kimse hakkında fazla şey bilmiyordu ve yapılacak olanların sınırlı olduğunu düşünmekteydi. Zaman geçtikçe durum çok değişti. İnternet üzerinden ihtiyaç duyulan tüm bilgilere ulaşmak mümkün olmaya başladı.

Sonrasında yine internet üzerinden satış yapmanın ortaya çıkmasıyla ürün ve hizmetler hızla satılmaya başlandı. Bu sayede kargo şirketlerinin sayısı da arttı. İşte tüm bu süreçlerde yer alabilmek için sizler için de büyük bir fırsat doğmuş durumda. Firmamızın internetten satış yapmak için hazırlamış olduğu e-ticaret paketleri en hızlı şekilde kendi internet sitenizi oluşturmanızı sağlayacaktır. Sahip olacağınız bu paketlerden sonra tek yapmanız gereken satmak istediğiniz ürünlerinizi yüklemek ve satışa başlamak.

E Ticaret Yapmak İstiyorum

İnternetin insan hayatına girmesiyle insanların hayatında da birçok şey değişime uğramıştır. En büyük değişime uğrayan alanlardan bir tanesi de alışveriş alışkanlıklarını değişmesidir. Alış veriş alışkanlıklarını değişen insanlar ürünlerini artık mağaza mağaza gezerek almaktansa internet üzerinden almayı tercih etmektedir.

Hal böyle olunca satış yapmak isteyen kişiler de bir dükkan açmak fikrinden uzaklaşarak elektronik ticaret yapma konusunu araştırmaya başlamışlardır. E-ticaret yapmak isteyen kişilerin sayısı da bu bağlamda artmaya başlamıştır. E- ticaret yapmak bir dükkan sahibi olmaktan çok daha kolay bir süreçtir. Gerekli bağlantılar düzgün yapıldığı sürece e-ticaret yapmanın rahatlığı paha biçilmezdir. E- Ticaret yapmak isteyenler e-ticaret paketleri sayesinde çok daha fazla insana ulaşarak sürecin rahat ilerlemesini sağlayabilirler.

Fiziksel Mağazamı Online E-Ticarete Açmalı mıyım?

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte online e-ticarete açılan fiziksel mağaza sayısı da artmıştır. Bizde fiziksel mağazalara online e-ticaret açmakta ve uygun e-ticaret paketleri sunmaktadır. Online e-ticaretin fiziksel mağazalara sağladığı birçok yararları aşağıda listelenmiştir.

1. Elverişlilik ve Kolaylık

Özellikle günümüzde yaşanan sağlık sorunları nedeniyle insanlar mağazalara gitmektense online olarak alışveriş yapmayı tercih etmektedir. Ayrıca online e-ticaret müşterilerine de kolay ulaşım, zaman tasarrufu ve birçok ürün seçeneği ile kolaylık sağlamaktadır.

2. Sabit Bir Konumda Olmama

Fiziksel mağazaların en büyük dezavantajların biri olan bir konumda sabit kalmaktır. Çünkü sadece mağazanın bulunduğu konumdaki müşterilerine hizmet vermekte ve daha geniş kitleye ulaşamamaktadır.

3. Daha Kapsamlı Ürün Tanıtımı

Fiziksel mağaza müşterilerine her ne kadar ürün tanıtımı yapsa da bu müşteri için çok yeterli gelmeyebilmektedir. Çünkü birçok ürünün çok fazla özelliği olması sebebiyle mağazadaki çalışanın müşterilerine bu özellikleri anlatması çokta mümkün olmamaktadır. Bunun yanı sıra e-ticaret ile ürünler hakkında özellikler daha geniş ve daha ayrıntılı açıklanabilmekte ve ürünler rahatlıkla karşılaştırılabilmektedir.

4. 7/24 Hizmet İmkânı

Her ne kadar ürünleri fiziksel olarak görmek istesek de belli bir saatten sonra kapanan fiziksel mağazalara ulaşılamamaktadır. Bu durum ise özellikle çalışan insanlar için büyük bir dezavantaj olabilmektedir. Fiziksel mağazaların e-ticaret mağazalarına taşınması ile bu müşterilere ulaşılabilmekte ve müşterinin günün herhangi bir saatinde hizmetini alabilmektedir.

Nasıl E Ticaret Şirketi Kurmalıyım?

Ticari faaliyetlerde bulunurken yapılması gerekenler gün geçtikçe daha da çeşitlenmektedir. Bu çeşitlenme de en etkili ve en çok tercih edilen sitem online ticaret yapmak olmaktadır. Günümüzde gelişen lojistik faaliyetler sayesinde de ürün ulaştırmanın oldukça kolaylaşması internet üzerinde ticari faaliyetlerin yapılmasını da kolaylaştırmıştır. Aktif olarak sıcak satış yapıyor olun ya da olmayın e-ticaret yapabilmektesiniz.

Yeni kuracağınız bir işletme sayesinde ya da sahip olacağınız vergi muafiyet belgesi sayesinde online ticaret konusunda gerekli işlemleri tamamlamış olacaksınız. Sonrasında ise firmamızın sağlamış olduğu e-ticaret paketleri aracılığıyla kendinize ait bir site sahibi olabilir dilediğiniz her şeyi bu site üzerinden satabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz paketin uzman ekip tarafından yapılacak olan kurulum aşamasından sonra ürünlerinizi yüklemeniz yeterli.

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

Özellikle birçok sitenin çalışmalarını yaptığımız e-ticaret paketleri ile sitenin yükselmesinde çok büyük rol oynamaktadır. Alt yapıyı geliştirmek adına bir çok imkan sunmaktadır. Sitemiz birçok çalışmalar yaparak her alanda hizmetini sunmaktadır. Özellikle seo paketlerinin çalışmalarını gerçekleştirerek yaptığı web siteleri ile yükseliş sağlamaktadır.

Bu paketlere baktığınız zaman, aldığınız her pakette indirim uygulamaktadır. Ticaret paketleri plus, gold ve c2c paketleri olarak yer almaktadır. Her paketin ayrı ayrı özelliği bulunmaktadır. Paketler, hızına, özelliklerine ve işlemlerine göre ayrı ayrı ücretlendirilmektedir ve bu paketlerden yıllık ücret alınmamaktadır. Bu paketlere istediğiniz özellikleri ekleterek sitenizi daha çekici hale getirmeniz mümkündür. Ayrıca site birçok kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır.

Ucuz E-Ticaret Paket Seçimi

Son sürat şekilde ilerleyen internet dünyasının içerisine girmek her geçen gün daha da önemli hale gelmektedir. Özellikle ticari hayatta fark yarabilmek bu bakımdan oldukça gereklidir. Girişimciler bu durumu zaman geçirmeden kullanmayı başardılar ve bu sayede büyük ilerlemeler kaydettiler. Yeni girişimciler de bu konuda oldukça hızlı bir şekilde bu ticaret dünyasının içerisine girmeye devam ediyor.

Ticaret hayatının online tarafında oldukça güzel örnekler olması bu sayede bu hedefte gidenlerin yolunu ve ufkunu oldukça açmıştır. biowebyazilim.com siz yeni girişimciler için yeni e-ticaret paketleri ile karşınızda. En kaliteli, en anlaşılır, geniş kapsamlı ve en ucuz e-ticaret paket seçimlerini yapma ve bu paketlerden dilediğinize sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Açma

E-ticaret sitesi açmayı düşünüyorsanız size uygun paketlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Sitemizde e-ticaret paketleri bulunmaktadır. Bu paketler; Plus E-Ticaret Paketi Gold E-Ticaret Paketi C2C E-Ticaret Paketidir. E-ticaret paketleri içerisinden bütçenizi uygun olanları kolaylıkla seçebilirsiniz. Seçtiğiniz paketin kurulumu gün içerisinde anında yapılmaktadır. Kurulumdan sonra hemen kullanmaya başlayarak ürün girişlerini yapabilirsiniz.

Sitenizde hemen kategoriler açabilirsiniz ve eklediğiniz ürünleri bu kategoriler altına bağlayabilirsiniz. Panel kullanımı oldukça basittir. Bu sayede kolay bir şekilde kullanarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Paketlerimiz arama motorlarına uygun paketlerdir. Seo ayarları yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Paketlerimiz ile ilgili sorularınız varsa sitemiz üzerinden canlı destek aracılığı ile sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz. Canlı destek ile aldığınız cevaplar sizleri tatmin etmezse telefon numaramızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Opencart Seo E-Ticaret

Rekabet ortamına uyum sağlamak ve geri kalmamak için firmalar e-ticarete adım atmak zorundalar. Markalar ve firmalar bir satış ayağı olarak interneti kullanmalıdır. İnternetten alışverişin giderek arttığı dönemde e-ticarete geçmemek büyük bir hata olur. İnsanlar artık bir ürün alırken mağazadan alacak olsalar bile öncesinde internette araştırıp, ürünün sitesine de bakarlar. E-ticaretin ilk adımı sitenizdir.

E-ticarete doğru adım atmak için ise hazır Opencart Seo E-Ticaret Paketlerimiz mevcuttur. Firmalar birçok özelliği bulunan e-ticaret paketlerinden kendilerine uygun olanı seçebilirler. Her pakette daha sonrasında da destek alabilecekleri ücretsiz bir hizmet vardır. Ücretsiz kurulum, ücretsiz tema, sanal pos, fatura düzenleme modülü, canlı destek modülü gibi birçok önemli hizmetin yanında gelişmiş seo modülü de çok önemlidir.

Gelişmiş seo modülü markanızın, sitenizin Google’da görünürlüğünü arttırır. Daha çok hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Bu modül sayesinde ürününüz doğru kişinin önüne ve en üst sıralarda çıkacaktır. Web site kullanıcıları için vazgeçilmez bir hizmettir.

En İyi E-Ticaret Paketi Opencart

Ticaretin en eski yöntemi olan sıcak satışı yaparken bir yandan da satışlarınızı artırmak için internet üzerinden satış yapmaya başlamak oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Bu sayede hem daha çok satış yapabilir hem de kazancınızı katlamanız mümkün olabilmektedir. Bu şekilde satışlara başlayabilmek için mevcut internet satış siteleri üzerinde yüksek komisyonlar ödeyerek sanal mağazalar açarak satış yapabilir ya da kendi internet sitenizi kurabilirsiniz.

Bu noktada sizlere Opencart e-ticaret paketleri sunan www.biowebyazilim.com oldukça faydalı olmaktadır. Hazırlanmış olan bu paketler sayesinde işletmeniz için en uygun olanı seçip destek alabilirsiniz. Ürünlerinizi yükleyip rahatlıkla satışa başlayabileceğiniz, kolay stok takibi yapabileceğiniz ve kolayca raporlama yapabileceğiniz. Bu paketlerden dilediğinize uygun fiyatlarla ve ödeme koşullarıyla ulaşabilirsiniz.

İzmir E-Ticaret Paket Hizmetleri

Dünya her konuda hızla akıp gitmektedir. Teknoloji her geçen gün ilerlemekte ve bu sayede insan hayatı belirli ölçülerde değişmektedir. Kısa bir zaman önce gelişmelerin bu kadar hızlı olacağını pek çok kişi tahmin edemeyebilirdi ancak bu değişime ayak uydurmak gerektiği de çok önemli bir gerçek haline gelmiştir. Ticaret hayatının ve şeklinin sıcak pazarlardan internet ortamına doğru geçiş yapmaya balaması da oldukça büyük ve köklü bir değişimdir.

E-Ticaret Paket Hizmetleri

E-ticaret ticaret yapmak isteyen ve bunu bir dükkan sahibi olmadan oturduğu yerden yapmak isteyen kişilerin bir bilgisayar ve internet bağlantısı sayesinde ve iyi bağlantılar kurarak özellikle reklam konusuna ağırlık vererek kendilerini tanıtması sonucu çok rahat bir şekilde yapabileceği Ticaret şeklidir.

E -ticaret sayesinde insanlar Bilgisayar ve internet bağlantısı olan her yerde işlerini yapmaya devam edebilirler. Bu da her geçen gün işe gidip gelmek istemeyen kişiler için cazip ve çok büyük bir avantaj aynı zamanda gelir kapısı olarak görülmesini sağlar. E- ticaret yapmak isteyenlerin bu süreçte en büyük yardımcısı ise Adalar E-Ticaret Paket Hizmetleri olmaktadır. Adalar’da E- ticaret paketleri sayesinde, e -ticaret yapan kişiler süreçleri çok daha rahat takip etmeyi sağlayarak, istedikleri sayıda müşteriye ürün satış yapabilmektedirler.

E-Ticaret Paket Yazılım Çözümleri

E- Ticaretle uğraşan kişiler için ürün takibi, kargolama, satış ve satış sonrası destek gibi alanlarda yardımcı olacak en önemli şey bir e-ticaret paketine sahip olmaktır. Opencart e-ticaret paketleri içinden olan Gold e-ticaret paketi hoşta ücretsiz kurulum sağlarken, yine ücretsiz olarak verilen bir tema sayesinde hostun çok daha iyi görünmesini sağlar.

Sistem kurulumundan sonra ise ücretsiz satış sonrası destek sağlayan Opencart e-ticaret yazılım ile hızlı ürün düzenleme özelliği sayesinde ürünlerin sayfada çok daha düzenli görünmesini sağlar. Satış yapıldıktan sonra fatura düzenleme yapabilen Gold e-ticaret paketleri ayrıca gelişmiş, kargo ve ödeme modülüne de sahiptir. Müşteriye en uygun ödeme seçeneği de sunan e-ticaret paketinin birçok farklı ödeme seçeneği de mevcuttur.

E-Ticaret Yazılım B2B- C2C – B2C

E- Ticaretle uğraşan kişiler için ürün takibi, kargolama, satış ve satış sonrası destek gibi alanlarda yardımcı olacak en önemli şey bir e-ticaret paketine sahip olmaktır. Opencart e-ticaret paketleri içinden olan Gold e-ticaret paketi hoşta ücretsiz kurulum sağlarken, yine ücretsiz olarak verilen bir tema sayesinde hostun çok daha iyi görünmesini sağlar.

Sistem kurulumundan sonra ise ücretsiz satış sonrası destek sağlayan Opencart e-ticaret yazılım ile hızlı ürün düzenleme özelliği sayesinde ürünlerin sayfada çok daha düzenli görünmesini sağlar. Satış yapıldıktan sonra fatura düzenleme yapabilen Gold e-ticaret paketleri ayrıca gelişmiş, kargo ve ödeme modülüne de sahiptir. Müşteriye en uygun ödeme seçeneği de sunan e-ticaret paketinin birçok farklı ödeme seçeneği de mevcuttur.

E-Ticaret Yazılım Hizmetleri

E-ticaret ticaret genellikle internet üzerinden yapılan ticari işlemler dizisi olarak tanımlanır. Ancak, e-ticaret basit bir işlemle bitmediğinden, aynı zamanda üretici ile tüketici talep arasındaki müzakere ilişkisinin diğer aşamalarını ve yönlerini de kapsadığından, bu tanım yetersizdir. Bu nedenle e-ticaret paketleri, doğrudan malların ve hizmetlerin satışı ile ilgili bilgi alışverişini amaçlayan bilgisayar ve telematik ağların kullanılması ile yerine getirilen tüm ticari ilişkilerle de alakalıdır.

Dolaylı Ve Doğrudan

İşleme tabi tutulan malların türüne ve satış yöntemine bağlı olarak, doğrudan ve dolaylı e-ticaret arasında bir ayrım yapılır. İşlemin amacı maddi bir mal ise, çevrim dışı e-ticaret olarak da bilinen dolaylı e-ticaretten söz ediyoruz. Dolaylı e-ticaret, geleneksel alıcıya en yakın gelen ticaret biçimini temsil eder, çünkü mallar alıcıya geleneksel kanallar yoluyla, yani taşıyıcı veya nakliyeci tarafından gönderilir.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Kurumsal bir web sitesinin fiyatı ortalama 5.000TL ile 20.000TL arasında değişmektedir. Daha komplike ve büyük projelerde web tasarım fiyatları 20.000 TL – 100.000

En ucuz marka tescil

En ucuz marka tescil

Marka tescili ücretleri, ülkeden ülkeye ve hizmet alınan kuruluşa göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, marka tescili

İzmir SEO Danışmanlığı

İZMİR SEO ÇALIŞMASI günümüzde arama motorlarından iş alan ve rekabet eden firma sayısı her geçen gün büyüyerek

Web Tasarım ?

Web tasarım, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirme dışında, web sitesi geliştirmenin