Nasıl Bir Web Sitesine Sahip Olmalısınız?

Web tasarım, işletmelerin dijital dünyadaki hedef kitlelerine ulaşmak, ürün ve hizmetlerini tanıtmak, online satışını gerçekleştirmek için başvurdukları en önemli dijital pazarlama aracıdır. Rekabetin en üst düzeyde yaşandığı Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için web sitesi tasarımı nasıl olmalıdır?

Bu nedenle Nasıl Bir Web Sitesine Sahip Olmalısınız? sorusu için aşağıda dikkat edilmesi gerekenler ;

Modern Tasarımlara ve kolay kullanım sağlayan web siteleri günümüz kullanıcılarına zorluk değil kolaylık sağlar ve bunun yanında Roket gibi açılan sayfalar da çok değerlidir.

Anlaşılmaz ve arayüzü kullanım açısından zor web sayfaları, klasikleşmiş içerikler ve yavaş açılan sayfalar ziyaretçilerin rakip sitelere yönelmelerine neden olur. Bunu için yapmanız gereken son derece kolay ve basit işlemler tabi ki var. Web sitenizin tasarımını ve kullanımı kolaylaştırmak ve sayfaları optimize etmek ve özellikle mobil kullanıcılar için, daha performanslı hale getirmektir.

Responsive (Mobil Uyumlu Web Siteleri) Web Tasarım Önemli Bir Faktör

Responsive siteler ekranın genişliğine göre ayarlanabilen demektir kısaca. Böylece web sayfanızda bulunan yazı, resim ve diğer içerikler mobil, tablet ve masaüstü gibi farklı ekran genişliğindeki cihazlara göre otomatik ayarlanır. Google, mobil uyumlu web sitelerini sonuçlarda daha üst sıralarda göstereceğini bu makalesinde duyurmuştu. Google’dan yapılan bu açıklamasından sonra responsive tasarımlara olan talep hız kazandı. Google’ın mobil uyumluluk testi ile sitenin mobile uyumlu olup olmadığını saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz.

Gelişmiş İçerik Yönetim Sistemi Size ve Sitenize Büyük Oranla Çok Kolaylık Sağlayacaktır

İçerik Yönetim Sistemi (CMS: Content Management System) ile sitenizin mevcut sayfalarını düzenleyebilir, yeni menüler, kategoriler, ürünler, ve sayfalar oluşturabilirsiniz.”

Başarılı Olmak ve Sitenizin Rakiplerin Önünde Değerli Görünmesini İstiyorsanız Profesyonel Web Tasarım Ajansı İle Çalışmalısınız

Dijital dünyada başarılı olmanın yolu işletmeniz için doğru, deneyimli ve güvenilir web tasarım firması ile çalışmaktan geçiyor. Profesyonel  bir site yaptırmakla başarıya giden yolda sadece ilk adımı atmış olursunuz. Hedef kitlenize ulaşmak için arama motorlarında sektörünüzle ilgili anahtar kelimelerde üst sıralara yer almanız gerekir. Web sitesi yaptırmak isteyen işletme sahiplerinin sıklıkla düştüğü hata, sadece profesyonel web sitesine sahip olarak hedef kitlelerine ulaşabileceğini düşünmeleridir. Web siteleri yayına girdikten kısa bir süre sonra bu düşüncelerinin yanlış olduğunu fark ederler. Google gibi arama motorlarında ilk sayfada veya ilk sırada yer almak için rakiplerinizden daha iyi bir web sitesi, daha iyi içerik ve daha iyi bir strateji geliştirmeniz gerekir. Profesyonel web tasarım ajansı olarak müşterilerimize doğru strateji ve özgün içerikler üretmekte de yardımcı oluyoruz.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Kurumsal bir web sitesinin fiyatı ortalama 5.000TL ile 20.000TL arasında değişmektedir. Daha komplike ve büyük projelerde web tasarım fiyatları 20.000 TL – 100.000

En ucuz marka tescil

En ucuz marka tescil

Marka tescili ücretleri, ülkeden ülkeye ve hizmet alınan kuruluşa göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, marka tescili

İzmir SEO Danışmanlığı

İZMİR SEO ÇALIŞMASI günümüzde arama motorlarından iş alan ve rekabet eden firma sayısı her geçen gün büyüyerek

Opencart modülleri

Opencart modülleri

Opencart Modülleri En basit tanımlama ile opencart modülleri işini online ortama taşımak ve e – ticaret

Web Tasarım ?

Web tasarım, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirme dışında, web sitesi geliştirmenin