Kurumsal web sayfası

Kurumsal web sayfası

Kurumsal web sayfası tasarımı yapımı konusunda detaylı bilgi bulabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz. Kurumsal web sayfası nasıl yapılır, genel kapsamı nedir?

İnternet kullanıcıları web sayfanızı ziyaret ettiğinde ilk izlenimlerini siteniz üzerinden edinirler ve ilk izlenim için ikinci bir şansınız olmaz.

Kurumsal Web Sayfası Tasarımında nelere dikkat etmek gerekir, işte bunu kısaca açıklamaya çalıştık.

Kurumsal web sayfası
Kurumsal web sayfası

Firmanın ihtiyaçlarına özel hazırlanan Kurumsal web sayfası tasarım hizmeti web sitemizin arama motorları üzerinden bulunabilirliği açısından arama motoru optimizasyon ve web sayfamızı ziyaret edenlerin bize geri dönüşümü için tasarım ve yazılım bileşenlerini içerir.

Profesyonel tasarım ve yazılım ile hazırlanmayan, üzerinde emek verilmeyen, arama motoru optimizasyonu yapılmamış internet sitelerine, organik arama dışında reklam yöntemiyle de olsa ziyaretçi çeksek bile profesyonel ve kurumsal bir tasarımla hazırlanmış web sayfalarına göre geri dönüşüm oranları daha düşük olacaktır.

Bu nedenlerden ötürü kurumsal web sayfası tasarımı firmalar için günümüz rekabet ortamında yeni müşteriler edinmek açısından çok önemlidir.

 

Kurumsal web sayfası tasarımı hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?

Kurumsal web sayfası tasarımının firmanızın kurumsal renklerine uyumlu olmasına ve sayfa tasarımının profesyonel bir görünümde olmasına dikkat edilmelidir. Bilinen bir markanın kurumsal renklerinden farklı bir renkte web sayfası yapmış olduğunu düşünebiliyor musunuz?

Kurumsal web sayfası hızlı açılan, kullanıcıyı yormayan, ürünlere veya hizmetlere rahatça ulaşılan biçimde hazırlanmalıdır.

Kurumsal web sayfası rahatlıkla yönetilebilir dinamik bir altyapı ile hazırlanmalı ve sizin tarafınızdan güncellenebilir olmalıdır.

Kurumsal web sayfası tasarımı ziyaret yapılan tablet, bilgisayar ve telefon ekranlarına kendini otomatik olarak uyarlayan duyarlı (responsive) yapıda olmalıdır.

Kurumsal web sayfası ürünler ve hizmetler hakkında sayfa ziyaretçilerini kapsamlı biçimde bilgilendiren özgün içerikle hazırlanmalıdır.

Kurumsal web sayfası arama motorlarının sevdiği yazılım alt yapısı ile yapılmalı, sayfa başlık ve içerik uyumlarına dikkat edilmelidir.

Kurumsal web sayfaları, şirketinizin kurumsal renklerine uygun, profesyonel ve görsel kalitesi yüksek, çabuk açılır sayfalardan oluşan, benzersiz anlatımlı bilgiler içeren web sayfalarıdır.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Web Tasarım ?

Web tasarım, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirme dışında, web sitesi geliştirmenin

SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization), daha anlaşılır bir ifade ile “arama motoru optimizasyonu”, web sitelerin trafiklerini arttırmak ve web

whatsapp-sipariş-modülü

Whatsapp Sipariş Modülü

Whatsapp Üzerinden Sipariş Nasıl Alınır? E-ticaret sitesi kurmak sadece kurma işlemi ile bitmemektedir, teknolojinin her geçen gün