Google Adwords Hizmeti Reklam Danışmanlığı

Google Adwords Hizmeti Reklam Danışmanlığı

Google ADS Hizmeti, danışmanların reklam hesabınızı yöneterek maliyetlerinizi düşürmesi ve kazançlarınızı arttırmasıdır.

Google’da reklam vermek, arama motorlarının bizlere sağlamış olduğu araçlar üzerinden yapılmaktadır. Oldukça kapsamlı ve bir o kadar da tecrübe gerektiren işlemlerdir. Yeterli bilgi ve tecrübe sahibi olmayan kişiler, sermayelerinden yeterince verim alamazlar.

İnternet reklamları hizmetlerimiz sayesinde, maliyetleriniz düşer ve daha fazla kişiye ulaşırsınız. Bu da ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve duyurularınızın daha iyi tanıtılmasına olanak sağlar.


Profesyonel Google ADS Hizmetleriyle Daha Geniş Kitlelere Ulaşın

Google ADS hizmetimiz, tüm Google Reklam çeşitlerini barındırmaktadır. İster hizmetlerinizi pazarlayın, ister ürünlerinizi isterseniz de uygulamalarınızı. Hepsini sizin için profesyonel olarak yönetiyoruz.

Gerekli analizlerimizi yaptıktan sonra, belirli stratejiler ile reklamları oluşturuyoruz. Kampanyaları başlattıktan sonra takip ederek optimize ediyoruz. Kesinlikle gereksiz ve alakasız kişilere reklamlarınızı göstermekten kaçınıyoruz. Bu sayede reklam bütçenizden maximum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz.

Bioweb Yazılım, Google ADS hizmeti ile reklam hesaplarınızın kurulumunu ve optimizasyonunu  ücretsiz bir şekilde gerçekleştirir. Birlikte belirlediğimiz anahtar kelimelerin bütçesi ve dolaşımda kalma süresini beraber planlıyoruz.

Bu süreç içerisinde biz analizlerimizi gerçekleştirerek sizlere sunuyoruz. Daha sonra sizinle beraber aldığımız kararlar neticesinde adım atmaya başlıyoruz. Tüm süreç boyunca önemli bilgilendirmeleri size aktarırken aynı zamanda 7/24 iletişim desteği sunuyoruz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

10+

yıldan fazla tecrübe

150+

Mutlu müşteri

Bioweb Yazılım Hizmetlerimiz

TEKLİF AL